LlotoSport.al
Regjistrohu ne LlotoSport.al Email : Fjalekalimi :  
Harruat fjalekalimin ?  

  Lajmi i fundit

Skema me e cuditshme e goditjes se denimit

vazhdo leximin
Ish-kampionët e Gjermanisë, Rot-Weiss Essen, aktualisht luajnë në Kategorinë e Katërt. Në ndeshjen ndaj Wattenscheid 09 ata barazuan nga 2-0 në 2-2. Goli i barazimit u realizua në minutën e 80-të. Në fillim u duk sikur lojtarët u ngatërruan me njëri-tjetrin, por në fakt e gjitha ishte e parapërgatitur. Në fund skema rezultoi e suksesshme dhe ata...Vazhdo »

 
 
  Shenim


Jemi ne punim e siper per perfundimin e sistemit LlotoSport.al.
Nje pjese e sherbimeve mund te mos jen funksionale.

Ju falenderojme per durimin dhe mirekuptimin tuaj!

 

  Si funksionon ?


Per arsye ligjore venia e basteve ne para per qellim perfitim parash NUK LEJOHET nepermjet sherbimit te LlotoSport.al pasi do te konsiderohej BIXHOZ/GAMBLING.

Per kete arsye kryesore sistemi pranon vendosjen e basteve vetem me kredite (monedhe virtuale) dhe cmimet qe mund te fitoni jane dhurata/produkte te ndryshem.

Kreditet tuaja mund ti konvertoni ne cmime ne baze te sasise qe keni ne dispozicion.
Per me teper detaje ju ftojme te lexoni me kujdes Termat dhe Rregulloren

 
  LlotoSport.AL